روش های تقلب در بازی پوکر و راه های جلوگیری از آن

روش های تقلب در بازی پوکر و راه های جلوگیری از آن

با توجه به گسترش و محبوبیت بازی پوکر خیلی از افراد به دنبال راه های میانبر در این بازی هستند. در این مقاله از سایت شرط برتر تصمیم گرفتیم در مورد رایج‌ترین راه‌هایی که افراد برای تقلب کردن در بازی پوکر استفاده می‌کنند برای شما توضیحاتی را ارائه دهیم، که امیدوارم دوست داشته باشید.

رایج ترین روش های تقلب در بازی پوکر

هر کسی از اینکه حس کند سرش در بازی کلاه رفته و حس کند که حقش در بازی دارد تباه می‌شود ممکن است خیلی ناراحت شود. همه ما دوست داریم وقتی که بازی می‌کنیم یک بازی درست و روی حساب داشته باشیم. ولی خوب این روزها برای هر کاری نه تنها بازی پوکر یک راه میانبر وجود دارد و هر کسی ممکن است از آن به نفع خود استفاده کند.

اگر شما کمی باهوش باشید و بدانید که چطور برخی از افراد این کار را انجام دهد، می‌توانید شانس خود را در برنده شدن تا حد زیادی بالا ببرید. در ادامه رایج ترین روش های تقلب در بازی پوکر را برای شما شرح خواهیم داد :

  1. ربات‌ها در بازی پوکر
  2. تبانی کردن در بازی پوکر
  3. تقلب کردن با کارت‌ها در بازی پوکر
  4. وب سایت‌های ضعیف و کلاه بردار پوکر
  5. دستگاه کارت زن یا مکانینک کارت
  6. بازی‌های غیرمنصفانه

همین حالا بازی کن

 

1- ربات‌ها در بازی پوکر

استفاده از ربات‌ها در بازی‌های پوکر آنلاین یکی از متداول‌ترین راه‌هایی است که افراد برای تقلب کردن از آن استفاده می‌کنند. بات یا ربات بازی پوکر نرم‌افزاری است که کد نویسی های خاصی روی آن انجام شده و به شما این امکان را می‌دهد که بدون اینکه در بازی به صورت فیزیکی حضور داشته باشید، بازی کنید.

طبق تحقیقاتی که ما انجام دادیم بسیاری از سایت‌های پوکر به راحتی این ربات‌ها را تشخیص می‌دهند و خیلی راحت می‌توانند حساب کاربری این افراد مسدود کنند. اگر بخواهیم بیشتر در مورد این ربات‌ها برای شما توضیج دهیم این است که شما خیلی راحت می‌توانید وجود یک ربات را در بازی تشخیص دهید.

مثلاً اگر اکانتی ربات زده باشد یکی از مشخصه‌های اصلی‌اش این است که او مدت زمان‌های طولانی در بازی‌ها حضور دارند و الگوهای شرطبندی و سبک بازی آنها هیچ تغییری نمی‌کند و کلاً سبک بازی او با بقیه متفاوت است و ممکن است در یک میز بازی چندین ربات به طور همزمان وجود داشته باشد.

به خاطر داشته باشید که استفاده از بات خلاف قوانین بسیاری از سایت‌های پوکر آنلاین است. اگر سایت به وجود ربات‌ها در بازی مشکوک شود، خیلی سریع و بدون هیچ توضیحی حساب کاربری فرد خاطی را مسدود خواهد کرد.

 

2- تبانی کردن در بازی پوکر

به تبانی کردن در بازی پوکر اصطلاحاً قیچی گفته می‌شود. این کار به این معنی است که یک جور همکاری بین دو یا چند بازیکن روی یک میز ممکن است وجود داشته باشد که می‌توانند خیلی راحت با استفاده از نرم افزارهایی مثل اسکایپ یا واتس‌اپ با هم در ارتباط باشند و دست همدیگر را با هم شیر کنند. ولی این موضوع هم اگر سایت مدیریت قوی داشته باشد خیلی راحت می‌تواند تشخیص دهد و ممکن است خیلی سریع حساب کاربری آنها را مسدود کند.

شما خیلی راحت می‌توانید متوجه شوید که آیا در میزی که بازی می‌کنید، تبانی وجود دارد یا نه! مثلاً یکی از مشخصه‌هایش این است که دو یا چند بازیکن که همیشه روی یک میز هستند و همیشه این چند نفر در تمام بازی‌ها بلا استثنا وجود دارند. یکی دیگر از مشخصات آنها این است که آنها همیشه باهم وارد پات می‌شوند.

در بازی‌هایی غیر منطقی بین دو بازیکن در شرایط هدز-آپ. آن‌ها سعی نمی‌کنند یکدیگر را شکست دهند و دست‌هایی که دارند، معمولاً به شوداون هیچ وقت نمی‌رسد. یا اینکه به جای اینکه بین هم چیپ ها را جابجا کنند و پول‌شویی می‌کنند که به اصطلاح به این عمل «چیپ-دامپینگ» گفته می‌شود.

 

3- تقلب کردن با کارت‌ها در بازی پوکر

تقلب در کارت‌ها هم یکی دیگر از روش‌های تقلب در پوکر است، این تقلب باعث می‌شود که شخص بتواند در برابر ما به بهترین شکل بازی کند، چرا که دقیقاً می‌داند چه کارتی در دست ماست. این اتفاق معمولاً به چند روش ممکن است اتفاق بیوفتد.

• وجود حفره امنیتی در نرم افزار ارائه دهنده که این مورد وقتی اتفاق می افتد که مدیریت مجموعه فاسد بوده و یا یکی از کارمندان به تمام سیستم نرم افزاری دسترسی داشته باشند.

• هک شدن کامپیوتر بازیکن توسط هکر که این فرد با استفاده از یک تروجان در سیستم، به راحتی می‌تواند اطلاعات کارت‌های شما را به صورت real-time برای هکر ارسال کند.

• استفاده از اسکرین-شیرینگ که با این روش از کسی که در بازی حرفه‌ای است می‌توانید کمک بگیرید که به راحتی به شما کمک کنند که دست شما را به بهترین شکل ممکن جلو ببرید.

شما خیلی راحت می‌توانید متوجه شوید که آیا کسی دارد این کار را انجام می‌دهد یا خیر! روش کار به این صورت است که مثلاً ممکن است که با های‌کارت 10 بت سنگینی کرده باشید و بلوف هم زده باشید و با های‌کارت ما را حریف کال می‌کند.

 

4- وب سایت‌های ضعیف و کلاه بردار پوکر

همان گونه که بارها در مورد این موضوع توضیح دادیم بسیار مهم است که شما برای بازی کردن سایتی را انتخاب کنید که بهترین و قوی‌ترین حالت ممکن باشد. پیشنهاد ما به شما برای بازی کردن سایتی است که از هر لحاظ امن است و اطلاعات شخصی شما را به هیچ وجه فاش نخواهد کرد و با سیستم‌های امنیتی خیلی بالایی که دارد، امکان هرگونه تقلبی را در بازی‌ها می‌گیرد.

ممکن است شما وارد سایت‌های درستی نشوید. بسیاری از سایت‌ها وجود دارند که کاربران در آن‌ها دپوزیت می‌کنند، اما هیچوقت درخواست کش-اوت آن‌ها انجام نمی‌شود، یا به طور مثال در مبالغ سنگین به شما یک ووچر پرفکت‌مانی می‌دهند که فاقد اعتبار است، و می‌گویند که پرداخت انجام شده!

برخی از سایت‌ها هم با استفاده از بات های حرفه‌ای طراحی شده که خودشان آنها توسط خودشان استفاده می‌کنند. همچنین ممکن است موتور رندوم (RNG) آن‌ها مورد اعتماد نباشد و کارت‌ها را به شکل تنظیم شده پخش کند.

چند کار را شما باید انجام دهید. اول از همه برای بازی کردن سایتی را انتخاب کنید که از هر لحاظ ایمن باشد. همیشه در مورد سایت تحقیق کنید و در مورد کش-اوت‌های آن مطمئن شوید.

سعی کنید بیش از حد پول در اکانت خود نگه ندارید. حتی بزرگترین سایت‌های پوکر نیز گاهی ممکن است فعالیت خود را متوقف کنند.

 

5- دستگاه کارت زن یا مکانینک کارت

این مورد مخصوص بازی‌های پوکر لایو است. یک کارت زن یا مکانیک کارت، یا به عبارت ساده شخصی که «کارت می‌زند»، قابلیت دستکاری در کارت‌های دک (deck) را دارد. یک کارت زن حرفه‌ای به راحتی می‌تواند ترتیب ۵۲ کارت دک را در ذهن خود بسپارد. آن‌ها می‌توانند کارتی را که می‌خواهند پخش کنند.

کارت زن هایی که مهارت کمتری دارند ممکن است نتوانند ۵۲ کارت را در ذهن خود بسپارند، اما همچنان قابلیت پخش کردن کارت از زیر دک را دارند (می‌توانند کارت‌های مد نظر خود را در زیر قرار دهند، به همین دلیل از ته‌برگ یا ته‌کارت استفاده می‌شود).

روش تشخیص این راه تقلب کردن این است که ممکن است حس کنید شخصی تقریباً همیشه هنگامی که دیلر است برنده می‌شود و یا اینکه کار دیگری که می‌توانید انجام دهید این است که به دست‌های دیلر چه در هنگام بُر زدن و چه در هنگام پخش کردن کارت‌ها با دقت نگاه کنید.

دقت کنید که شخصی از زیر دک کارت پخش نکند، به این عمل “hanger” گفته می‌شود و غیرقانونی است. انجام این کار می‌تواند نشانه واضحی از کارت‌زن بودن شخص باشد.

 

6- بازی‌های غیرمنصفانه

برای این عنوان اصطلاح “Angle shooting” به کار می‌رود که به صورت مستقیم تقلب محسوب نمی‌شود، بلکه نوعی بازی غیرمنصفانه برای برتری یافتن است. مثلاً فرض کنید که:

• در بازی بازیکنی که دائماً خارج از نوبت بازی می‌کند. (اگر اتفاقی نباشد، می‌تواند باعث اشتباه کردن افراد دیگر شود.)
• بازیکنانی که استرینگ-بت می‌کنند و مجبور می‌شوند که مبلغ اولیه را وارد پات کنند. (این کار نیز می‌تواند تصادفی یا عمدی باشد.)
• بازیکنی که عمداً اسلو-رول می‌کند، یعنی بیش از حد ادا و اصول دارد و سعی می‌کند دیگران را تیلت و عصبی کند. در پوکر آنلاین این عمل می‌تواند تایم گرفتن بیش از حد باشد یا دیسکانکت های عمدی شخص باشد.

همین حالا بازی کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا