برترین نرم افزارهای آموزش پوکر دنیا

با 10 تا از برترین اپ ها و نرم افزارهای آموزش پوکر در دنیا آشنا شوید

برترین نرم افزارهای آموزش پوکر دنیا

اگر تازه با بازی پوکر آشنا شدید و به دنبال یادگیری این بازی از طریق اپلیکیشن های مختلف هستید در این مقاله از سایت شرط برتر با ما همراه باشید تا بهترین‌ و برترین نرم افزارهای آموزش پوکر دنیا را به شما معرفی کنیم.

اگر “پوکر” را در هر فروشگاه نرم‌افزاری تایپ کنید، با چند صد گزینه مختلف روبه‌رو خواهید شد. حتی تلاش برای فیلتر کردن بازی ها و یافتن بهترین نرم افزار آموزشی پوکر می تواند یک کار بی ثمر باشد. لیستی که در ادامه به شما ارائه خواهیم داد براساس امتیاز کاربران و کاربردی بودن آن لیست شده است. البته ممکن است اپلیکیشن های آموزش پوکر بهتری نیز وجود داشته باشد اما براساس تحقیقات وسیعی که انجام  شده است ما به این لیست رسیدیم.

همین حالا بازی کن

10 تا از برترین اپلیکیشن های آموزش پوکر

برترین اپلیکیشن های آموزش پوکر

 1. اپلیکیشن BravoPokerLive
 2. اپلیکیشن Poker Fighter
 3. نرم افزار Poker Copilot
 4. اپلیکیشن Tournament Poker Coach
 5. اپلیکیشن PokerGuide HD
 6. اپلیکیشن How to Poker
 7. اپلیکیشن Texas Holdem Poker Pro
 8. اپلیکیشن SnapShove
 9. اپلیکیشن Poker calculator
 10. اپلیکیشن Poker Omaha Hand Trainer

 

1- اپلیکیشن BravoPokerLive

اپلیکیشن BravoPokerLive

این اپلیکیشن ابزار خوبی است تا شما را با آخرین اخبار دنیای پوکر آشنا کند. این ابزار به شما کمک می‌کند تا اخبار آخرین تورنومنت‌هایی که در منطقه‌ی شما در حال انجام است داشته باشید. این نرم افزار تنها در اندروید بیش از 100,000 بار دانلود شده است، BravoPokerLive برای کسانی که تازه وارد بازی پوکر می شوند و به دنبال یادگیری شکل‌های مختلف این بازی هستند بسیار مفید است.

در بخش توضیحات این اپلیکیشن نوشته شده: Bravo Poker Live به شما امکان می دهد به بهترین اتاقهای پوکر جهان دسترسی داشته باشید و دارای ویژگی های از جمله: ثبت نام در لیست انتظار تورنومنت پیشرو، ثبت نام برای تورنومنت‌های پوکر بین المللی آنلاین و ثبت نام آنلاین برای مسابقات حضوری است. Bravo Poker Live پورتال ایمن و کم هزینه برای  ثبت نام رویدادهای مختلف پوکر است.

ثبت نام در این اپلیکیشن رایگان است. می‌توانید در این اپلیکیشن به صورت فیلتر شده، جستجو کنید و یا بر اساس تنظیماتی که از قبل تعیین می‌کنید، رویدادها مختلف را جستجو کنید. می توانید خود را به لیست های منتظر فعلی یا ثبت نام مقدماتی برای یک رویداد آینده اضافه کنید. رویداد، بازی یا مسابقات مورد نظر خود را پیدا کنید و در آن ثبت نام کنید. لازم به ذکر است این اپلیکیشن به صورت اندروید و یا آی آو اس در اختیار کاربران قرار گرفته است.

 

2- اپلیکیشن Poker Fighter

اپلیکیشن Poker Fighter

اگر یک فرد تازه وارد هستید و می خواهید در مورد بازی پرطرفدار پوکر تگزاس هولدم (Texas Hold’em Poker) بیشتر بدانید، Poker Fighter طوری طراحی شده است که این شانس را به شما بدهد تا چگونه جنگیدن در این نوع بازی پوکر را یاد بگیرید.

این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت بسیار جدی و حرفه‌ای این بازی را تجربه کنید. اما می‌دانید چه چیزی این اپلیکیشن فوق العاده است؟ پول شما در این بازی در خطر نخواهد بود.

این بازی به شما کمک می‌کند تا بتوانید پایه‌ی خود را در بازی تگزاس هولدم تقویت کنید و این موضوع در بازی‌های پولی به شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه را بگیرید. این بازی برای اپلیکیشن تنها برای اندروید و آی او اس طراحی شده است.

 

3- نرم افزار Poker Copilot

اپلیکیشن Poker Copilot

این نرم افزار برای افرادی که تازه کار هستند در بازی پوکر، بسیار حائز اهمیت است. این بازی جوری طراحی شده است که نه تنها نقاط قوت شما را بارز می‌کند بلکه نقاط ضعف حریف‌های شما را نیز برای شما برجسته می کند. یکی از از ویژگی های پیشرفته این سایت HUD(نمایشگر سرتاسر) است.

در این سایت اطلاعات مربوط به هر بازیکن بصورت زنده و در جداول پوکر برای شما به نمایش در خواهد آمد. این اطلاعات پس از هر دست به روز می شوند تا به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کنند. مورد دیگر امکان نظارت و شناسایی الگوهای موجود در بازی شما و نشان دادن خطاهایی که شما در طول بازی انجام دادید، است.

Poker Copilot برای بازیکنان جدید یک سرمایه‌ی واقعی است که آنها به سمت بازی‌هایی با سودهای زیاد سوق خواهد داد. لازم به ذکر است این نرم افزار برای سیستم مکینتاش و ویندوز طراحی شده است.

 

4- اپلیکیشن Tournament Poker Coach

اپلیکیشن Tournament Poker Coach

Tournament Poker Coach با روشی مشابه Poker Fighter کار می کند. این روش بدون ریسک؛ یادگیری نحوه بازی صحیح را به بازیکنان تازه وارد ارائه می دهد. این بازی‌ها به بازی‌های واقعی شبیه‌سازی شدند. در این اپلیکیشن بازیکنان توسط مربیان منتخب ارزیابی می شوند و برای هر دستی که بهترین بازی خود را انجام می‌دهند از طرف سایت جایزه‌ای به آنها تعلق خواهد گرفت.

این برنامه همان ویژگی‌های تورنومنت‌ها و محدودیت‌های به کار رفته در آن را دارد و به بازیکنان کمک می‌کند تا بازی خود را قوی کنند. به طور کلی اگر شما در پوکر تازه کار هستید و یا این که به دنبال افزایش مهارت‌های خود در این بازی هستید ما به شما این اپلیکیشن را پیشنهاد می‌کنیم. این اپلیکیشن هم برای اندروید و هم برای آی او اس طراحی شده است.

 

5- اپلیکیشن PokerGuide HD

اپلیکیشن PokerGuide HD

اپلیکیشن PokerGuide HD درست مثل اسمش است یعنی یک اپلیکیشن تمام عیار برای راهنمایی تازه کاران در این بازی است.

ویژگی‌های این بازی عبارت است از:

 • ارزش‌دهی به دست‌های مختلف در انواع بازی پوکر: دست‌های مختلف پوکر را از بهترین تا بدترین رتبه، ارزش دهی می‌کند. و به این ترتیب هرگونه مشاجره در مورد اینکه کدام دست از دیگری بالاتر است پایان داده.
 • قوانین بازی پوکر: قوانین مختلف در انواع بازی پوکر را به شما نمایش می‌دهد. این پوکر می‌تواند تگزاس هولدم باشد، اوماها و یا سایر بازی‌های پوکر باشد.
 • اصطلاحات پوکر: هنوز نتوانستید اصطلاحات این بازی را یاد بگیرید؟ می‌توانید به بخش اصطلاحات مختلف بازی پوکر در این اپلیکیشن مراجعه کنید و با آنها آشنا شوید.
 • نکات پوکر: به طور کلی در این سایت سطح بازی‌ها به سه دسته تقسیم می‌شود و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بهترین نکات را در هر دستی که هستید را یاد بگیرید.
 • نمودار: این نمودار به شما نشان می دهد که با چه دست هایی باید بازی کنید (و آنهایی که قطعاً نباید از آنها استفاده کنید را به شما نشان می‌دهد).
 • تایمر: این به شما کمک می کند تا زمان بازی بعدی پوکر خود را با همراهان خود مشخص کنید. هم‌چنین به وسیله‌ی تایمر می‌توانید زمان بندی بین دورها را نیز تعیین کنید. این تایمر به شما امکان می دهد مکث یا سرعت بازی را کم و یا زیاد کنید.

همان طور که می‌بینید اپلیکیشن PokerGuide HD اکثر جنبه های پوکر را در بر می گیرد و می تواند یک دارایی ارزشمند برای تازه کارها و حتی بازیکنان قوی باشد. این بازی برای اپلیکیشن برای اندروید طراحی شده است.

 

6- اپلیکیشن How to Poker

اپلیکیشن How to Poker

این اپلیکیشن How to Poker رتبه‌ی 4.5 از 5 از طرف بیش از صدها کاربر اندروید گرفته است. به طور کلی برای افراد تازه کار این اپلیکیشن بسیار مفید است و به آنها کمک می‌کند تا بازی خود را بهتر کنند و در بازی‌های جدی‌تر بهترین نتیجه را داشته باشد. در این اپلیکیشن بخشی به نام “ورق تقلب” وجود دارد، در این بخش یک نمای کلی از پوکر ارائه می شود، این موارد عبارتند از:

 • به صورت خلاصه به شما یاد می‌دهد چگونه در یک دست از بازی پوکر بازی کنند و یا این که چگونه باید از بازی کناره گیری کنند.
 • دستورالعملی برای تمام قوانین بازی پوکر ارائه می‌دهد
 • به شما در مورد انواع پات‌های موجود در بازی پوکر توضیح می‌دهد.
 • پوکر را به صورت آفلاین تمرین کنید، به اینترنت نیازی ندارید و خود را برای پوکر آنلاین آماده کنید.

مناسب هم برای مبتدیان و هم برای بازیکنان پیشرفته، این اپلیکیشن می‌تواند یک ابزار عالی برای شما باشد. لازم به ذکر است این بازی فقط برای گوشی‌های اندروید طراحی شده و هنوز اپلیکیشنی برای آی او اس و یا گوشی‌های ویندوز طراحی نکرده است.

 

7- اپلیکیشن Texas Holdem Poker Pro

اپلیکیشن Texas Holdem Poker Pro

جذابیت این برنامه این است که شما فقط می توانید به سرعت در این اپلیکیشن پوکر بازی کنید. Texas Holdem Poker Pro با بیش از 5 میلیون بار در Android قطعا یکی از محبوب ترین برنامه های موجود برای آموزش در بازی پوکر است. در این اپلیکیشن جداول رایگان برای تمام سطوح توانایی وجود دارد، و پس از آموزش، می توانید خود را در برابر بازیکنان واقعی آزمایش کنید.

این برنامه برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا بدون خطر از دست دادن پول نقد، بازی کنید. این سایت داری ویژگی چت زنده است، این ویژگی برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا شما با سایر بازیکنان ارتباط برقرار کنید، جایی که می توانید در مورد نحوه فکر کردن بازیکنان حرفه‌ای بیاموزید.

این اپلیکیشن همراه با اپلیکیشن‌های دیگری که در این بازی معرفی شده به شما کمک می‌کند تا بازیتان را تقویت کنید. متاسفانه اپلیکیشن Texas Holdem Poker Pro فقط برای اندروید طراحی شده است و از این امکانات زیاد فقط دارندگان گوشی اندروید می‌توانند استفاده کنند.

 

8- اپلیکیشن SnapShove

اپلیکیشن SnapShove

SnapShove توسط بازیکن پوکر حرفه ای ساخته شده است و یک برنامه آموزشی است که می تواند به سؤالات شما در زمان واقعی پاسخ دهد. نسخه رایگان این بازی براساس داده های بیش از یک میلیون بازی مشابه‌سازی شده است.

همچنین در این اپلیکیشن یک ابزار آموزشی وجود دارد که می توانید بازی خود را به وسیله‌ی آن بهبود ببخشید. البته این نرم افزار برخلاف سایر نرم افزارهایی که در اینجا توضیح داده شده است پولی است. البته از نسخه‌ی رایگان این بازی نیز می‌توانید استفاده کنید اما برای استفاده از همه‌ی امکانات این اپلیکیشن باید 19.99 دلاربپردازید.

این حقیقت که توسط برخی از بازیکنان برتر پوکر جهان استفاده شده است، ارزش آن را نشان می دهد. این برنامه ای است که می تواند بخشی جدایی ناپذیر از بازی پوکر شما را تشکیل دهد. این اپلیکیشن به دلیل آن که هم برای اندروید و هم برای آی او اس توسعه یافته، اپلیکیشن بسیار کاربردی تری است.

 

9- اپلیکیشن Poker calculator

اپلیکیشن Poker calculator

بیشتر برنامه هایی که در این مقاله ما به شما معرفی کردیم برای بازیکنان تازه کار است اما این اپلیکیشن یکی برای بازیکنان پیشرفته است. Poker calculator یک برنامه ساده اما در عین حال بسیار مؤثر است که به شما در تصمیم گیری درست در تورنومنت‌های مختلف کمک می کند.

شما می توانید در این اپلیکیشن هر ترکیب کارتی را وارد کنید و احتمال برد خود را محاسبه کنید، همچنین این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا دست های مناسب را در بازی پیدا کنید. این بازی طیف گسترده ای از عوامل مورد نظر را در نظر می گیرد، از جمله جایی که شما در آن نشسته اید ،تعداد بازیکنان و… لازم به ذکر است این اپلیکیشن فقط برای اندروید طراحی شده است. هم‌چنین لازم به ذکر است امتیاز این بازی در گوگل پلی 4.5 است.

 

10- اپلیکیشن Poker Omaha Hand Trainer

اپلیکیشن Poker Omaha Hand Trainer

تا به اینجای مقاله هر چه اپلیکیشن به شما معرفی کردیم بر روی بازی تگزاس هولدم تمرکز داشته و دومین بازی محبوب در میان بازی‌های پوکر یعنی پوکر اوماها نادیده گرفته است. اپلیکیشن Poker Omaha Hand Trainer جایی است که شما می‌توانید با بازی اوماها بیشتر آشنا شوید. به طور کلی اگر می خواهید کمی تنوع به بازی پوکر خود اضافه کنید ، تغییر از هولدم به اوماها می‌تواند تغییر مناسب و درستی باشد.

حتی بهترین بازیکنان تگزاس هولدم می توانند اختلافاتشان را با اوماها کنار بگذارند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که به راحتی می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید. در این اپلیکیشن می توانید رتبه دست ها را بررسی کنید و ترکیب های برنده را مشخص کنید.

یک حالت تمرینی نیز در این اپ وجود دارد که شما یک بازی را انجام می دهید و سپس می‌توانید بازی که انجام دادید را از اول مشاهده کنید. هم‌چنین اگر هنوز با بازی اوماها و پیچیدگی‌های این بازی آشنایی ندارید این اپلیکیشن می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

 

نکته: تمام اپلیکیشن هایی که در بالا آمده است به زبان انگلیسی هستند و برای این که بتوانید از امکانات این بازی به طور کامل استفاده کنید باید به انگلیسی مسلط باشید. اما یکی دیگر از اپلیکیشن‌هایی که به زبان فارسی است و هم بخش تمرینی و هم بخش جدی دارد، اپلیکیشن سایت های پوکر است. این اپلیکیشن ها هم برای ویندوز؛ هم برای مکینتاش و هم برای اندورید و آی او اس توسعه یافته و این امکان را برای تمامی افراد فراهم می‌کند تا از این اپلیکیشن های مفید استفاده کنند.

 

جمع بندی

پوکر یک بازی پیچیده است و باید با این بازی پیچیده رفتار شود. هیچ دلیلی وجود ندارد که به صورت ناگهانی و بدون فکر در طی بازی، کاری انجام دهید و یا این که سرمایه‌ای که به سختی در طول بازی به دست آوردید را از دست دهید.

این برنامه ها به گونه ای طراحی شده اند که به شما در یادگیری مهارت های بازی کمک می کنند، نکاتی را در مورد آنچه باید جستجو کنید و چه موقع بازی کردن را  به شما نشان می دهند.

از آنجا که اکثر این برنامه‌ها رایگان هستند و بازی‌های عملی نیز به شما ارائه می دهند به شما این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به راحتی از یک بازیکن تازه کار به یک حرفه‌ای در این بازی تبدیل شوید.

در اینجا یک نتیجه گیری وجود دارد. هیچ یک از این برنامه ها به تنهایی شما را برنده نخواهند کرد. تنها این برنامه‌ها راه درست بازی کردن را نشان می‌دهند در نهایت آنچه که عامل برنده شدن و یا باختن شما در بازی خواهد شد استراتژی ای که شما در بازی به کار می‌برید است.

همین حالا بازی کن

جیسون

جیسون هستم. از سال 2015 تا 2017در زمینه آنالیز و پیش بینی مسابقات ورزشی فعالیت داشتم. در سال 2017 با مجله شرط برتر به عنوان نویسنده و محقق فعالیت خود را شروع کردم. در طول این سال ها به صورت حرفه ای محتوای مربوط به شرط بندی ورزشی و بازی های کازینویی را تولید کرده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا