پیش بینی گل های بازی آندر – اور (goals over/under)

پیش بینی گل های بازی آندر - اور (goals over/under)

اشتراتژی پیش بینی گل های بازی آندر اور (under/over)

 

با بیشتر شدن تعداد کسانی که به شرطبندی روی میاورند و به دنبال یک روش بهتر و سود آور تر برای پیش بینی هستند به غیر از برد مساوی و باخت ، شرطبندی ارزشمند روی تعداد گل (پیش بینی آندر اور) میتواند بهترین گزینه باشد ، چرا که پیش بینی رو برنده بازی به مراتب ریسک بالاتری دارد و روزانه تعداد زیادی بازی هستند که هر طور محاسبه کنید رای به برد یک تیم خاص میدهد اما در نهایت نتیجه نهایی درست نیست.

فوتبال یکی از سخت ترین ورزش ها برای پیش بینی است و گاها نتایج اون خیلی غیر قابل پیش بینی رقم میخورد اما پیش بینی تعداد گل در فوتبال ریسک کمتری نسبت به پیش بینی برنده بازی دارد.

با فرمول poisson distribution و محاسبه قدرت دو تیم به این نتیجه میتوانیم برسیم که تیم A در بازی ۱.۶۲۳ گل میزند و تیم B در این بازی ۰.۸۲۴ گل میزند. هیچ بازی با این نتایج وجود نخواهد داشت. این اعداد در فرمول پیچیده ای قرار میگیرند و به ما احتمالات را میدهند. که برای مثال گل نزدن تیم A در این بازی چه میزان است و احتمال به ثمر رساندن یک گل چقدر است و …

ابزار هایی هستند که این محاسبات را برای شما انجام میدهند. ما از فرمول بدست آوردیم که احتمال گل زدن تیم A برابر ۱.۶۲۳ می باشد. حالا با ابزار های موجود وقتی بخواهیم احتمال ۰ گل زدن تیم A را بررسی کنیم در کادر اول ۰ را وارد و کادر دوم ۱.۶۲۳ را وارد میکنیم و بر روی گزینه calculate را میزنیم. ابزار به ما درصد ۰ گل زدن تیم A را برابر ۰.۱۹۷۳ که برابر ۱۹.۷۳٪ می باشد را اعلام میکند. یعنی به احتمال ۱۹.۷۳٪ تیم A در این بازی گلی به ثمر نخواهد رساند.

پیش بینی گل های بازی آندر - اور (goals over/under)

برای بدست آوردن احتمالات به ثمر رساند تعداد گل های دیگر برای مثال  کافیست بجای عدد ۰ عدد ۱ را در کادر وارد کنید و گزینه calculate را بزنید.

برای بهتر متوجه شدن ۶ احتمال را بررسی کرده ایم:

تیم A :
۰ گل ۱۹.۷۳٪
۱ گل ۳۲.۰۲٪
۲ گل ۲۵.۹۹٪
۳ گل ۱۴.۰۶٪
۴ گل ۵.۰۷٪
۵ گل ۱.۸۵٪

تیم B :
۰ گل ۴۳.۸۶٪
۱ گل ۳۶.۴۱٪
۲ گل ۱۴.۸۹٪
۳ گل ۴.۰۹٪
۴ گل ۰.۸۴٪
۵ گل ۰.۱۴٪

 

انتخاب درست ضرایب

کار تازه شروع شده است برای تشخیص اندر و اور شدن بازی کاری که ما باید انجام دهیم این است گه احتمال تمام نتایج محتمل با ۲ گل را محاسبه کنیم تا درصد دقیق اندر و اور شدن بازی را بدست آوریم.

نتایج محتمل با ۲ گل کدام هستند؟

۰ – ۰
۰ – ۱
۱ – ۰
۱ – ۱
۰ – ۲
۲ – ۰

این احتمالات تمام حالت هایی هستند که بازی با ۲ گل به اتمام میرسد.

 

حال باید درصد اتفاق افتادن هر نتیجه را بدست آوریم.

تیم A – تیم B

نتیجه ۰ – ۰ :
احتمال ۰ گل زدن تیم اِی ( ۱۹.۳۷٪ ) * احتمال ۰ گل زدن تیم بی (۴۳.۸۶٪ ) = ۰.۰۸۴ یا ۸.۴۹٪

نتیجه ۱ – ۰ :
احتمال ۱ گل زدن تیم اِی ( ۳۲.۰۲٪ ) * احتمال ۰ گل زدن تیم بی ( ۴۳.۸۶٪ ) = ۰.۱۴۰۴ یا ۱۴.۰۴٪

نتیجه ۰ – ۱ :
احتمال ۰ گل زدن تیم اِی ( ۱۹.۷۳٪ ) * احتمال ۱ گل زدن تیم بی ( ۳۶.۱۴٪ ) = ۰.۰۷۱۳ یا ۷.۱۳٪

نتیجه ۱ – ۱ :
احتمال ۱ گل زدن تیم اِی ( ۳۲.۰۲٪ ) * احتمال ۱ گل زدن تیم بی ( ۳۶.۱۴٪ ) = ۰.۱۱۵۶ یا ۱۱.۳۹٪

نتیجه ۲ – ۰ :
احتمال ۲ گل زدن تیم اِی ( ۲۵.۹۹٪ ) * احتمال ۰ گل زدن تیم بی ( ۴۳.۸۶٪ ) = ۰.۱۱۳۹ یا ۱۱.۳۹٪

نتیجه ۰ – ۲ :
احتمال ۰ گل زدن تیم اِی ( ۱۹.۷۳٪ ) * احتمال ۲ گل زدن تیم بی (۱۴.۸۹٪ ) = ۰.۰۲۸۸ یا ۲.۸۸٪

 

پیش بینی گل های بازی آندر - اور (goals over/under)

آپشن پیشنهادی :

استراتژی آپشن تعداد گل های بازی در نیمه دوم بیشتر از نیمه اول
یک استراتژی اختصاصی با روش مبلغ گذاری مارتینگل و استفاده از آپشن تعداد گل در نیمه دوم بیشتر از نیمه اول

 

دلیل اول :

بصورت تجربی میدانیم در بیشتر بازی ها در نیمه دوم گل های بیشتری از نیمه اول ردو بدل میشود چون نیمه اول تا ۱۰-۱۵ دقیقه که طول میکشد یخ بازی آب بشود ، و در ادامه بیشتر مربی ها سعی دارند بازی خوانی کنند از حریف و به تیم اجازه نمیدهند بی مهابا حمله کنند و دلایل متعدد دیگر ، اگر بخواهیم بصورت آماری به این قضیه نگاه کنیم ، در بیشتر لیگ های دنیا مجموع تعداد گل های زده شده و دریافت کرده در نیمه دوم بیشتر از نیمه اول است.

دلیل دوم :

در۹۰% مواقع ضریب این آپشن ۲ به بالا است پس با توجه به جمع بندی کلی در مورد مقدار ریسک این آپشن نسبت به دیگر آپشن هایی که ضریب ۲ به بالا دارند به این نتیجه خواهیم رسید که این انتخاب برای روش مبلغ گذاری مارتینگل بسیار مناسب است.

مارتینگل چیست ؟ مارتینگل یک نوع روش مبلغ گذاری روی شرط است به این صورت که بعد از هر باخت مبلغ شرط ۲ برابر میشود و بعد از اولین برد تمام ضرر ها با سودش بر میگردد و دوباره مبلغ از اول شروع میشود.

 

نکته پایانی : آپشن هایی که معرفی کردیم فقط برای مثال بود و شما به عنوان مثال در سایتی مثل پین باهیس میتوانید تعداد بسیار زیادی اپشن با همچین ضرایبی در بازی های پیدا کنید و فرم شرط خود را ثبت نمایید.

 

پیشنهاد ما برای اجرای این طرح سایت پین باهیس میباشد.

پیش بینی کن

برچسب ها
بازی انفجار zepplein

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن